0_Спорт.ПорталФудбал

Рафиња ја заврши сезоната поради повреда на коленото

Напаѓачот на Барселона, Рафиња Алкантара, ќе го пропушти остатокот од сезоната поради повреда на лигаментите на коленото, потврди каталонскиот клуб.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close