БизнисКултураКултура.Портал

Промоција на „Делфинот“ од Александар Прокопиев

Најновата збирка раскази на Александар Прокопиев, „Делфинот“ вечер ќе биде промовирана во НУБ „Св. Климент Охридски“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close