0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Продолжува судењето за смртта на малата Тамара

Во Кривичниот суд денеска треба да продолжи судењето за дванаесеттемина обвинети во предметот за смртта на малата Тамара Димовска од Велес.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close