0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Познати пилотите на тимовите во Формула 1 за следната сезона

На официјалниот Твитер на Формула 1 објавени се возачите на тимовите за сезоната 2019.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close