0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeSektori civil

Për natën e Vitit të Ri mot i thatë dhe me erë, borë nga e mërkura

Shkup, 31 dhjetor 2018 (MIA) - Gjatë natës së Vitit të Ri do të kemi mot të thatë me erë mesatare veriore, ndërsa temperatura do të jetë rreth zeros.

Back to top button
Close