Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Отворена изложбата „Економијата на Преспа низ вековите“ на Игор Ефтимовски

Изложба насловена „Економијата на Преспа низ вековите“ на Игор Ефтимовски е отворена вечерва во ресенскиот Сарај.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close