Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Отворена изложбата „Економијата на Преспа низ вековите“ на Игор Ефтимовски

Изложба насловена „Економијата на Преспа низ вековите“ на Игор Ефтимовски е отворена вечерва во ресенскиот Сарај.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close