Граѓански сектор

Отстранети шаторите од паркот пред Собрание

Шаторите што беа поставени од движењето „Mакедонија блокира“ отстранети се од „Жена парк“ пред Собранието на Република Македонија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close