Дописници МKОпштински вести

Новогодишни пакетчиња за најмладите од Општина Крива Паланка 

Најмладите жители на Општина Крива Паланка и корисниците на Дневниот центар и Ученичкиот дом денеска добија новогодишни пакетчиња од локалната самоуправа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close