Дописници МКДОпштински вести

Новогодишен хепенинг и концерт на Влатко Лозаноски во Крива Паланка

Најмладите жители на Крива Паланка, но и сите Кривопаланчани денес уживаа во тричасовниот музички хепенинг кој се одржа на централниот градски плоштад, а го приредија дечињата од основните и средното општинско училиште од градот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close