0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Нормализиран сообраќајот на патот Кочани-Делчево-Берово

Нормализиран е сообраќајот за сите моторни  возила на патниот правец Кочани-Делчево-Берово, соопшти Автомото сојузот на Македонија. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close