BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Një polic dhe tre sulmues janë vrarë gjatë lirimit të pengjeve në Kabul

Një polic dhe tre sulmues janë vrarë në operacionin e sotëm të forcave afgane të sigurimit në Kabul, ku janë liruar edhe 260 njerëz, të cilët ishin pengje të ekstremistëve.

Back to top button
Close
Close