0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Нинџа: Бевме искористени од УБК и ВМРО-ДПМНЕ

Сите бевме искористени и изманипулирани од УБК и од дел од раководството на ВМРО-ДПМНЕ. Никој не ја знаеше режијата, сите бевме статисти, истакна денеска пред судот Александар Василевски - Нинџа, обвинет за настаните во Собранието на 27 април минатата година. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close