0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Нинџа: Бевме искористени од УБК и ВМРО-ДПМНЕ

Сите бевме искористени и изманипулирани од УБК и од дел од раководството на ВМРО-ДПМНЕ. Никој не ја знаеше режијата, сите бевме статисти, истакна денеска пред судот Александар Василевски - Нинџа, обвинет за настаните во Собранието на 27 април минатата година. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб сервисот на МИА.

Логирајте се или контактирајте ја нашата маркетинг служба за подетални информации на

Тел. +389 2 2461600 лок. 235

Е-маил: marketing@mia.mk

Close