0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Наградени најбрзите дедомразовци во трката во Скопје

Никола Таневски е победник на петтата трка на дедомразовци од два километра во центарот Скопје, а Рената Соколовска беше најбрза во женска категорија. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close