0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Наградени најбрзите дедомразовци во трката во Скопје

Никола Таневски е победник на петтата трка на дедомразовци од два километра во центарот Скопје, а Рената Соколовска беше најбрза во женска категорија. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close