0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Мртов маж пронајден покрај возило во Скопје

Триесет и осумгодишен скопјанец е пронајден мртов покрај возило „пасат“ на улицата „Шарпланинска“ во населбата „Даме Груев“. Случајот во полиција е пријавен вчера во 21:38 часот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close