0_Македонија.ПорталПолитички партии

Мицкоски: Во годината што измина паметам црно и мачно време

Крајот на годината е одличен момент да се средат мислите и впечатоците. Во годината што измина паметам црно и мачно време. Нема подобар живот, економијата не расте, нема инвестиции, здравство и образование се пред колапс.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close