0_Македонија.ПорталПолитички партии

Мицкоски: Во годината што измина паметам црно и мачно време

Крајот на годината е одличен момент да се средат мислите и впечатоците. Во годината што измина паметам црно и мачно време. Нема подобар живот, економијата не расте, нема инвестиции, здравство и образование се пред колапс.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close