Biznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

МЕПСО вработи шест стипендисти – електроинженери

Македонскиот електропреносен систем оператор (МЕПСО), денеска вработи шест стипендисти - електроинженери кои покажаа најдобри резултати на тестирањата на последниот оглас за вработување.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close