Biznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

МЕПСО вработи шест стипендисти – електроинженери

Македонскиот електропреносен систем оператор (МЕПСО), денеска вработи шест стипендисти - електроинженери кои покажаа најдобри резултати на тестирањата на последниот оглас за вработување.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Close