0_Спорт.ПорталДописници МКДКошарка

Меѓународен кошаркарски турнир за ветерани во Струмица

Во организација на КК „Ветерани“ од Струмица денеска и утре  во салата на СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица, ќе се одржи меѓународен кошаркарски турнир за ветерани.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close