0_Спорт.ПорталДописници МКДКошарка

Меѓународен кошаркарски турнир за ветерани во Струмица

Во организација на КК „Ветерани“ од Струмица денеска и утре  во салата на СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица, ќе се одржи меѓународен кошаркарски турнир за ветерани.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close