0_Спорт.ПорталSport.SlajderРезултатиФудбал

Ливерпул барем за кратко лидер во Премиер лигата

Во англиската Премиер лига викендов на распоред се натпреварите од 16.коло, а барем до вечер на првата позиција изби Ливерпул по триумфот на гостувањето кај Борнмут со 4:0.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close