Кошарка

Леброн се успал и поради тоа ја пропушти божиќната забава на Лејкерси

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс, Леброн Џејмс ја пропушти забавата за Божик што ја организираше тимот на ден пред натпреварот со Сан Антонио.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close