0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошаркаРезултати

Лејкерс триумфално кај шампионот Голден Стејт

Убедлив триумф со 127:101 забележаа кошаркарите на Лос Анџелес лејкерс ноќеска на гостувањето кај актуелниот НБА шампион Голден Стејт.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close