0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитички партии

Костадинов: Иванов десет години дејствуваше како марионета на Груевски

Последното обраќање на Иванов во себе има една добра и една веќе позната вест за граѓаните. Добрата вест е дека тој си оди, а веќе позната вест е дека и во ова обраќање ја потврди неговата улога на антизападен и антинароден елемент, изјави портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close