0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт

Кошаркарките на „Бадел“ остануваат без пораз

Сениорките на ЖКК „Бадел 1862“ продолжуваат со победничката серија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close