0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Изгоре пилана во Берово

Утрово околу 04:00 часот во Берово, во близина на градските гробишта, настанал пожар во пилана при што објектот целосно изгорел.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close