0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Икарди најдобар играч, Алегри тренер на годината во Серија А

Капитенот на Интер, Мауро Икарди е прогласен за најдобар фудбалер во 2018 година во Италија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close