0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Играч на Нант го обвини судијата дека му се потсмевал на неговиот тим

Одбранбениот фудбалер на Нант, Диего Карлос, го обвини судијата дека го исмевал неговиот тим за време на натпреварот од француското првенство со Сент-Етиен (0:3).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close