0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакомет

Холандија ја освои бронзата на ЕП за ракометарки

Репрезентацијата на Холандија го освои третото место и бронзениот медал на Европското првенство што се одржува во Франција.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close