0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаНекатегоризирано

„Хилтон“ во Скопје ги отвора вратите на 1 јануари

Македонија доби хотел од највисока, светска категорија. „Хилтон“ ги отвора вратите од 1 јануари 2019 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close