0_Магазин.ПорталДом

Греј од „50 нијанси сива“ ја продава вилата

Ѕвездата на серијалот филмови „50 нијанси сива“, Џејми Дорнен ја продава вилата сместена во елитен дел на Холивуд Хилс, што актерот ја купи во 2016 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close