Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Грција ја зголемува цената на патарините

Сите кои патуваат во Грција од Нова година ќе се соочат со повисоки цени на патарините.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close