Дописници МКДОпштински вести

Градоначалникот на Кочани го критикуваше Советот, опозицијата ја напушти седницата

Продолжението на 19. седница на Советот на Општина Кочани, заврши без советниците од опозициската ВМРО-ДПМНЕ, кои ја напуштија нејзината работа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close