0_Maqedoni.PortalPartitë politike

Gjorgjievski: Spasovski ndjek tenderë dhe politikë, policia nuk është në terren

Për fat të keq, Maqedonia është shndërruar në arenë të përgjakshme. Oliver Spasovski ndjek tenderë dhe bën politikë, policia nuk është në terren, ndërsa qytetarët janë të pambrojtur, ka thënë Orce Gjorgjievski, anëtar i Komitetit ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close