Дописници МКДОпштински вести

Гимназијалци од Гевгелија успешно го реализираа проектот ,,Дигитален маркетинг и готварство“

Гевгелиските средношколци успешно го реализираа проектот „Дигитален маркетинг и готварство“ кој во рамки на Еразмус + програмата го спроведуваа со партнер организации од Ирска и Грција.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close