Svet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Француската Влада сака да му стави крај на урбаното насилство

Француската Влада сака да стави крај на атмосферата на урбано насилство што се повтори и овој викенд во неколку градови во Франција, јави дописникот на МИА.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close