Korrespondentë MKDLajme nga komunatMakedonija.Slajder

Fatkeqësi bizare në Gostivar, gjatë kalimit të një kamioni i kanë rënë shufra metalike në kokë dhe ka vdekur

Një banor i Gostivarit ka vdekur nga lëndimet e marra në kokë kur nga një kamioni në kalim i kanë rënë shufra metalike mbi automjetin e tij.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close