Фудбал

Емери: Се сомневавме во квалитетите на Салах

Тренерот на Арсенал, Унаи Емери призна дека кога го предводеше ПСЖ имал сомнежи околу можностите на Мохамед Салах.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close