Дописници МКД

Една година успешно функционира проектот „Мој општинар” во Кавадарци

Една година успешно функционира проектот “Мој општинар”  во Кавадарци, рече кавадаречкиот градоначалник Митко Јанчев на денешната прес конференција. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close