0_Македонија.ПорталSport.SlajderОстанатоСпорт

Доделени наградите на АМС за Спортисти на годината 2018

Агенцијата за млади и спорт (АМС) вечерва во хотелот „Александар палас“ ги додели наградите за најуспешни спортисти во изминатата 2018 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close