0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Diskutime publike për projekt-amandamentet nesër në Shtip dhe Tetovë

Në Shtip dhe Tetovë nesër do të mbahen dy debatet e fundit, nga gjithsej pesë, që i organizoi Qeveria për katër projekt-amandamentet. Në tre debatet e mbajtura në Shkup, u paraqitën propozime ekspertësh për përmirësimin e projekt-amandamenteve, si dhe për tejkalimin e boshllëkut kushtetues lidhur me nënshkrimin e ligjeve nga ana e presidentit të shtetit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close