0_Спорт.ПорталФудбал

Давид Луиз ќе го напушти Челзи по завршување на сезоната

Дефанзивецот на Челзи, Давид Луиз, ќе го напушти тимот идното лето, објавија англиските медиуми.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close