0_Спорт.ПорталТенис

Цонга и Бурел добиваат вајлд-карта за Австралија опен

Францускиот тенисер Џо-Вилфрид Цонга доби специјална покана од организаторот за да учествува на Австралија опен 2019 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close