Дописници МКДОпштински вести

Четиримесечно бебе од Гостиварско со повреди на глава пренесено на скопските клиники

Татко го нашол четримесечното бебе со повреда на главата паднато покрај кревет во семејниот дом во едно гостиварското село. Случајот во полиција е пријавен од гостиварската болница.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close