Дописници МКДОпштински вести

Буџетот на општина Дебар за 2019 година ставен на јавна расправа

Советот на општина Дебар на денешната седница го подржа Нацрт-буџетот на општината за 2019 година и го стави на јавна расправа, практика присутна повеќе години наназад.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close