0_Web_АктуелноГраѓански секторСторија

Божиќна ѕвезда – украс за новогодишните и божиќните празници

Голем број семејства за новогодишните и божиќните празници домот, освен со китење на елката, го украсуваат и со цвеќето божиќна ѕвезда, кое цвета во периодот околу Божик.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close