0_Спорт.ПорталКошаркаРезултати

Бостон ја забележа осмата последователна победа во НБА (видео)

Со овој успех, Бостон веќе има 18 победи и 10 порази и се наоѓа на второто место во Атлантската дивизија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close