Дописници МKОпштински вести

Богата програма за новогодишните празници во Кавадарци

Греани вино и ракија со закуска, ќе се нудат за време на новогодишните празници во Кавадарци, во специјална новогодишна куќарка на градскиот плоштад, од страна на локален ресторан по симболични цени, информираа за МИА од локалната самоуправа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close