0_Магазин.ПорталСцена

Авторите на божиќните песни заработуваат милиони долари годишно

Додека луѓето ширум светот си ја разубавуваат празничната атмосфера со божиќните песни, авторите на истите секоја година заработуваат по милиони долари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close