Дописници МКДОпштински вести

Јавен повик на Општина Битола до доверителите за неплатени побарувања

Општина Битола објави јавен повик до доверителите на оваа локална самоуправа и доверителите на единките корисници основани од Општина Битола од областа на образованието, културата, детската и социјалната заштита за пријавување достасани, а неплатени побарувања.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close