АнализаДописници МКД

Колку и дали се функционални психолозите во македонското општество

Мали, возрасни, образовани или не, сите имаме проблеми. Прашањето е дали ги решаваме. Последниве години сѐ повеќе луѓе не се плашат да побараат совет од психолог, да ги решат семејниот или животните проблеми.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close