0_МИА Истражува.ПорталРепортажа

Адвент во Загреб: Најдобра божиќна дестинација во Европа

Хрватскиот главен град Загреб стана познат како омилена дестинација на европските туристи во деновите на одбројување до Божиќ.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close