Дописници МакедонијаОпштински вести

Јаневски: Ќе го реализираме проектот „Струмица грижлив град“

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Close